Din 1 iunie se deschide aqua park-ul de lângă Cluj. Tarifele sunt ca anul trecut. „Vă așteptăm să umpleți locul de veselie și zâmbete!”

Autor  admin   în       10 luni în urmã  

Sezonul estival începe peste câteva zile, iar Aqua Park Florești își deschide porțile pe 1 iunie. Așa că, până când se va construi aqua park-ul în Cluj, cei care doresc să facă o baie și să se relaxeze o pot face la cel din Florești. 

„Momentul mult asteptat a sosit 💯!!!🌊 Sâmbătă 1 Iunie se deschide AQUA PARK FLOREȘTI! Vă așteptăm cu bucurie, cu zonele de plajă și bazinele renovate,⛱🏊‍♀️ cu mâncare bună🥗🥘🥤🥤 și mereu proaspată. Și mai ales vă așteptăm să umpleți locul de veselie 😁și zâmbete !!!🤗Vă așteptăm cu mare drag!”, au transmis cei de la Aqua Park Florești, într-o postare pe Facebook.

Orarul aquapark-ului din Florești este zilnic de la de la 10:00 la 20:00.

Tarife (au rămas aceleași, ca anul trecut): 40 de lei/copil, 60 de lei/adult; de 1 iunie, copiii intră gratuit.

Foto: Aqua Park Florești

Te-ar putea interesa și acest articol:

Aqua park unic în Transilvania, construit pe terenul unui fost depozit de armament, la nici 2 ore de Cluj. La noi, aqua park-ul e doar pe hârtie

 

About  

Sunt Ionel Lespuc, jurnalist. Alături de mine, am invitat și continuu să invit să scrie oameni cunoscuți ai Clujului. Uite câteva nume: Kai Brand Jacobsen, norvegiano-canadianul care merge de la Cluj în misiuni de pace, peste tot în lume; Cristi Danileț, judecătorul rebel despre care sunt sigur că ai auzit; Emanuel Ungureanu, vicepreședintele Comisei de Sănătate din Camera Deputaților, mereu în luptă cu neregulile din spitale; Dan Clinci, arhitect, omul din spatele concursurilor de soluții care remodelează Clujul; Mihnea Stoica, analist politic, cadru universitar la Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării; Mihai Șerban, om de afaceri de succes și maestru de arte marțiale.